Dar společnosti AWIS, a. s. pro Humanitas Afrika

15/12/18

Dar společnosti AWIS, a. s. pro Humanitas Afrika

Společnost AWIS, a.s. právě věnoval Humanitas Afrika dar v celkově hodnotě 100.000 Kč.

Mladý a dynamický český podnikatel, pan Petr Havelka a jeho IT společnost AWIS a.s. byl inspirován prací Humanitas Afrika po mnoho let. Proto se pan Havelka, CEO AWIS, rozhodl věnovat příspěvek 50 000 Kč na náš bankovní účet a rovněž daroval kancelářské vybavení v hodnotě přes 50 000 Kč, aby podpořil práci a aktivity naší organizace. Předání proběhlo v kanceláři Humanitas Afrika v pátek 7. prosince 2018.

Všichni členové a přátelé Humanitas Afrika jsou panu Havelkovi a společnosti AWIS velmi vděční za jejich milé gesto a obrovskou podporu. Za dobu své existence od roku 2000, se Humanitas Afrika aktivně a neúnavně snaží podporovat dobré vztahy mezi Českou republikou a Afrikou, mezi Evropou a Afrikou a mezi ostatními kulturami a Afrikou. Vliv Humanitas Afrika přesahuje hranice České republiky do Evropy, Afriky a Latinské Ameriky.

O těchto Vánocích a Novém roce můžete i Vy následovat příklad pana Havelky a podpořit naši práci dobrovolným příspěvkem a pomoct tak vytvořit lepší svět pro lidstvo.

Přispívat můžete převodem libovolné částky na účet 444 664 / 2010 (Fio banka).

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@humanitasafrika.cz

Děkujeme!

Tým Humanitas Afrika