Novinky / Akce

celkem 94 záznamů <<..2 3 4..>>

Dovolte potěšit vás reportáží TV Noe o naší práci v Africe a studentce/koordinátorovi projektu Patronství školáků, kteří navštívili Českou republiku: www.tvnoe.cz/video/8081 (od 16:25 min).

Více

Přečtěte si pro radost 5 příběhů Patronství školáků, které jsou možné i díky Vám.

Více
Děti se radují z dopisů z České republiky

Adjara Allotey má velkou radost z dopisu a balíčku, který obdržela od svých patronů z Brna.

Více

Hosté z Humanitas Afrika v Sama doma České televize

18/11/15

Hosté z Humanitas Afrika v Sama doma České televize

Ghanská dívka Amina, která díky liberecké patronce získala vzdělání, a koordinátor Humanitas Afrika Emmanuel, vystoupili v pořadu Sama Doma. Podívejte se v archivu České televize.

Ghanská dívka se v Praze poprvé setkala se svojí patronkou

Ghanská dívka z projektu Patronství školáků se 11.10.2015 poprvé setkala se svojí patronkou z Liberce, která ji podporuje ve studiu již 12 let.

Více
tisková zpráva - ghanská dívka v 7 českých městech

9. října, 2015 přiletěla do České republiky ghanská dívka Amina Abdullah (20), která díky 12-leté podpoře české dárkyně v projektu Patronství školáků ukončila ZŠ a SŠ a nyní studuje krejčovství/módní návrhářství. Již nyní vytváří krásné šaty z tradičních afrických látek. Amina byla vybrána jako zástupkyně několika stovek podporovaných studentů z nejchudších rodin Ghany, Beninu a Keni. Za doprovodu ghanského koordinátora Emmanuela Hayforda se setká s veřejností, médii a studenty a bude vyprávět svůj příběh.

Více
Setkání s ghanským koordinátorem v 7 českých městech

Srdečně Vás zveme na setkání s naším ghanským koordinátorem Emmanuelem Hayfordem a jednou z podporovaných dívek. Budou vyprávět o svém životě a práci, promítnou videa a fotografie a zodpoví Vaše dotazy. Využijte této jedinečné příležitosti získat informace z první ruky!

Více

Kde se s námi můžete setkat v září 2015?

19/08/15

Sobota 29.8.2015 festival Barevná devítka, park Podviní, Praha 9 Vysočany (14-22:00), Čtvrtek 17.9.2015 Český rozvojový den, Kampa park (14-21:00), Pátek 25.9.2015 Jablkobraní, park Kamýk, Praha 4 (16-21:00)

Máme novou facebook stránku

30/06/15

Založili jsme novou facebook stránku Humanitas Afrika, kde se můžete těšit na fotografie a příběhy z partnerských zemí a aké sdílet vaše názory, fotografie, dopisy dětí atd. Připojte se: www.facebook.com/HumanitasAfrika

Kweku Nanedzitor dokončil vysokou školu a pracuje jako učitel!

24/06/15

Patronství nese ovoce! Kweku Nanedzitor dokončil vysokoškolská studia a pracuje jako učitel na základní škole! Učí na vesnici bez přístupu k internetu, naší koordinátorce se jej ale podařilo navštívit a získat od něj děkovný dopis. "Jsem velice hrdý a tato hrdost by nebyla možná bez vaší podpory", píše m.j. v dopise svým českým patronům. Chceme více takových příběhů, na patronství momentálně čeká 33 dětí